Usługa chwilowo niedostępna, przepraszamy za niedogodności i zapraszamy już wkrótce 🙂

Konsultacje i porady prawne on-line, projekty pism procesowych oraz umów.

Pomoc prawna on-line to proste i skuteczne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu czy też możliwości spotkania ze specjalistą a poszukują pomocy w rozwiązaniu nieskomplikowanego problemu prawnego.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszych usług bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy oraz dołączyć niezbędne dokumenty, a w ciągu 1 dnia skontaktujemy się z Państwem za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail, w celu ustalenia zasad współpracy oraz wysokości wynagrodzenia. Wycena usługi wykonywana jest nieodpłatnie. Usługa zostaje wykonana po uznaniu rachunku bankowego Kancelarii w wysokości odpowiadającej ustalonemu wynagrodzeniu.

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi Pomocy prawnej on-line prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną oraz treścią Polityki Prywatności.

JUŻ WKRÓTCE:

Zachęcamy również do skorzystania z usługi Newsletter.

Aby otrzymywać najświeższe informacje, ciekawostki oraz wskazówki i interpretacje przepisów, należy przejść do zakładki Kontakt oraz uzupełnić udostępniony formularz zgodnie z instrukcją.